Objekt Leica M30 MultiFoc

Obiektyw Leica M320 MultiFoc
Obiektyw Leica M320 MultiFoc umożliwia ustawienie ostrości w zakresie ogniskowej od 200 do 300mm. Obiektyw ten zapewnia nowy wymiar wygody i ergonomii dla pracującego lekarza:

Szybsza i wydajniejsza praca bez konieczności manewrowania całą głowicą mikroskopu w zakresie góra-dół, aby ustawić ostrość podczas zabiegu
Szybsza i łatwiejsza nauka pracy z mikroskopem dla początkujących użytkowników
Elastyczność - jeden obiektyw dla użytkowników różniących się wzrostem
Wszechstronność zastosowania w różnych zabiegach pod mikroskopem (nie tylko endo) szczególnie wtedy, gdy konieczna jest zmiana położenia głowy pacjenta
Łatwiejsze dopasowanie pozycji przy pracy z nieruchomym binokularem 45o!
Nowy obiektyw jest kompatybilny z każdą wersją mikroskopu Leica M320. Pasują także do niego szkiełka ochronne.

Elastyczny
W celu zaspokojenia wciąż rosnących wymagań lekarzy, konstruktorzy mikroskopów Leica skupili się zarówno na nowoczesnym dizajnie jak i na odpowiedniej, zaawansowanej technologii obrazowania, która wspomagana jest przez doskonałą jakość światła LED. Dzięki tym zmianom lekarze mogą zwiększyć produktywność swoich gabinetów – wzrasta poziom obsługi pacjenta, a tym samym wzrasta ich ilość.

Pionowe lub nachylone ramię Leica M320 idealnie pasuje do indywidualnych warunków pracy lekarza.

Ergonomiczny
Lekarz może dopasować mikroskop do pracy, jaką chce aktualnie wykonać. Mikroskopy Leica są ergonomiczne ze względu na swoje kompleksowe wyposażenie: kilka rodzajów okularów, soczewek i uchwytów oraz unikalne, opatentowane moduły Leica: ErgoWedgeTM i ErgoOptic DentTM.

Najczęściej oglądane:

godziny przyjęć

poniedziałek 8.00 - 21.00
wtorek 8.00 - 21.00
środa 8.00 - 21.00
czwartek 8.00 - 21.00
piątek 8.00 - 21.00
sobota wg. dyżuru
niedziela nieczynne