Usługi stomatologiczne

Bez względu na to, jakie są Państwa dolegliwości i potrzeby (ubytki, ekstrakcje, kłopoty ortodontyczne, protetyka, profilaktyka) - zespół specjalistów Saw-Dental służy pomocą: nowoczesne technologie dentystyczne i radiologiczne, wygodne gabinety, wszystko dla komfortu i satysfakcji pacjentów. Lecząc zęby — leczymy ludzi.

Stomatologia estetyczna

Celem stomatologii estetycznej jest przywrócenie naturalnego oraz estetycznego wyglądu zębom. Efekt taki można uzyskać poprzez odpowiednią zmianę kształtu, ustawienia lub barwy naszych zębów. 

Więcej

Chirurgia stomatologiczna

Wraz z postępem rozwoju technik chirurgicznych zwiększa się zakres zabiegów możliwych do przeprowadzenia w warunkach ambulatoryjnych, w znieczuleniu miejscowym.

Więcej

Leczenie kanałowe (endodontyczne)

Leczenie kanałowe (endodontyczne) z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik pozwala pod kontrolą mikroskopu na najdokładniejsze opracowanie kanałów korzeniowych oraz ich optymalne wypełnienie.

Więcej

Protetyka / implantoprotetyka

Prace protetyczne wykonywane są w renomowanych laboratoriach, których pracownicy ustawicznie doskonalą techniki na specjalistycznych szkoleniach organizowanych w kraju i za granicą.

Więcej

Ortodoncja

Clear Aligner to nowoczesna metoda leczenia wad ortodontycznych, która została pozbawina wad leczenia konwencjonalnego, a równie skutecznie pozwala wyeliminować większość wad zgryzu.

Więcej

Tomografia CBCT, Radiologia

Posiadamy najnowszej generacji aparat rentgenowski Gendex expert DC z radiowizjografią pozwalający na obniżenie dawki promieniowania…

Więcej

Bezbolesne znieczulenie

Samo podawanie znieczulenie odbywa się manualnie - lekarz przykłada końcówkę do dziąsła pacjenta i pod kontrolą mikroprocesora podaje lek znieczulający.

Więcej

Gwarancja

W pełni odpowiadamy za jakość naszej pracy i udzielamy na nią gwarancji. Dzięki temu masz pewność, że nigdy nie zostaniesz ze swoimi problemami sam.

Więcej

Najczęściej oglądane:
Usługi:

godziny przyjęć

poniedziałek 8.00 - 21.00
wtorek 8.00 - 21.00
środa 8.00 - 21.00
czwartek 8.00 - 21.00
piątek 8.00 - 21.00
sobota wg. dyżuru
niedziela nieczynne